Sepetim (0)

Menü
OYUNLAR
GİRİŞ YAP
DESTEK

Forza Horizon 5 İlk İnceleme Puanları Yayınlandı!

Forza Horizon 5 İlk İnceleme Puanları Yayınlandı!

Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesini kullanarak sınırsız, eğlenceli bir sürüş aksiyon keyfine erişeceğiniz Forza Horizon 5 ilk inceleme puanları yayınlandı.


Forza Horizon 5 ilk izlenim ve puanları oldukça yüksek oldu. 5 Kasım 2021 tarihinde erken erişime açılan Forza Horizon 5, 2021 yılının en yüksek metascore puanına sahip yeni oyunu olma unvanını kazandı. Oyun dünyasındaki en gerçekçi yarış oyunu olması sebebiyle zaten hız severlerin gözdesi haline gelmişti. Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021’de çıkış yapacak. Çıkışıyla beraber Xbox Game Pass aboneliği dahilinde olması büyük avantaj sağlayacak.


Forza Horizon 5, 2021’in En Yüksek Notlu Oyunu Oldu


Oyuncular tarafından yoğun inceleme dönemine giren Forza Horizon 5, 2021 yılının en yüksek not ortalamasına sahip oyunu olmayı başardı. Oyunu toplamda 76 site inceledi. Şu anda 91/100 Metacritic puanına sahip. 76 incelemenin sonunda oyuna en düşük not veren site ise 80/100 ile Inverse olarak açıklandı. Muhteşem yarış keyfinin en düşük puanı 80 oldu. Yarış dünyasının en gerçekçi ve gözdesi olan Forza Horizon 5, daha şimdiden aldığı inceleme puanları ile oyun dünyasını sarsmış durumda.