Sepetim (0)

Menü
OYUNLAR
GİRİŞ YAP
DESTEK

PUBG Mobile 23.Sezon

2017 yılında piyasa sürülmesinden itibaren Türkiye’de ve dünyada büyük ilgi gören battle royal oyunu Pubg Mobile, yine yepyeni bir sezonla birlikte geliyor. Yeni silahlar, desenler, yeni kıyafetler, yeni ve çılgın setlerde oyuna eklendi. Pubg Mobile 23. Sezon M4 Royal Pass ödüllerini ve neler olacağını sezon yaklaşırken tekrardan inceleyelim...


Şimdiye kadar başarılı bir şekilde ilerleyen bir PUBG Mobile C1S2 M3 sezonu yaşıyoruz. C1S2 M3 Royal Pass'ta çok sayıda çarpıcı Royal Pass ödülü gördük. Mevcut sezonu oynarken, bir sonraki güncellemeler veya sezon için PUBG Mobile sızıntılarını, çıkış tarihini ve RP ödüllerini sizlerle paylaşmıştık. Pek çok ilginç PUBG Mobile C1S2 M4 Royal Pass ödülü, sızıntısı ve ayrıca yeni ayın PUBG M4 çıkış tarihi ile yeniden karşınızdayız. 23.Sezon M4 Royal Pass gelirken tekrardan bir göz atmakta ve hazırlık yapmakta fayda var!


PUBG, PUBG Mobile C1S1 (SS1) olarak da bilinen PUBG Sezon 20'nin başından beri çok değişti . Şimdi iki aylığına ayrı Royal Pass alıyoruz ve bunu maksimum 50 RP seviyesinde tamamlamamız gerekiyor. Bu, her ay ayrı olarak RP satın almanız gerektiği anlamına gelir. Temel Royal Pass ücreti 360 UC'dir ve Elite Pass 960 UC harcayarak satın alınabilir. PUBG Mobile Elite Pass'i satın almanın faydaları, hemen 12 RP seviyesine atlamanız, ekstra bir çerçeve, onlardan birini seçmek için birkaç ifade ve daha fazlasını elde etmenizdir.