Sepetim (0)

Menü
OYUNLAR
GİRİŞ YAP
DESTEK

Star Citizen 25

Star Citizen 25 Şubat’a Kadar Ücretsiz Oynanabilir

Star Citizen, adını 2012’den bu yana duyduğumuz bir oyun. Oyunun ismi ilk kez 2012 yılında Kickstarter kampanyasında gündeme geldi ve 2014 yılında piyasaya çıkacağı öne sürüldü. Aradan geçen 9 sene ve toplanan 350 milyon doların ardından iddialı oyun yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı. Şu an Star Citizen 25 Şubat’a kadar ücretsiz oynanabilir. 


Kesin Bir Tarih Verilmedi

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili olarak geliştirici firma Cloud Imperium, hem Star Citizen hem de oyunun tek kişilik kısmı olan Squadron 42 için kesin bir tarih vermiş değil. 

Oyun, yukarıda belirttiğimiz gibi oldukça iddialı ve geliştirme süreci yıllardır devam ediyor. Bittiğinde sayısız gezegen, uzay istasyonu ve gök cismi ziyaret edebileceğiz. Müthiş büyüklükte yeraltı mağaraları ve şehirlerde yaşayacağımız serüvenler bizleri bekliyor olacak. Uzayın derinliklerinde yaşayacağımız bilimkurgu deneyimine biz şimdiden hazırız! Deneme Süresi 25 Şubat’a Kadar Sürüyor

Star Citizen'ın mevcut durumunu görmek için 25 Şubat tarihine kadar vaktimiz var. Oyunun internet sitesinden kullanabileceğimiz gemilerin listesine erişebilir ve adımları takip ederek oyunun alpha versiyonunu indirebilirsin. Kod kısmına GEINTOTHEVERSE yazman yeterli.

 

Oyunla ilgili deneyimlerini yorum olarak bekiyoruz!