Sepetim (0)

Menü
OYUNLAR
GİRİŞ YAP
DESTEK

Hakkımızda

Pinciamca.com Hakkında, Biz Kimiz?

Pinciamca.com epin, online oyun ürünleri ve bilgisayar oyunları sektöründe çok uzun senelerden beri tecrübesi olan yöneticilere sahiptir. 2021 yılının Aralık ayından itibaren müşterilerine ürünlerini en ucuz fiyattan sunmuş, bunun yanında müşteri memnuniyetinin üst seviyede kalabilmesi adına elinden gelen her şeyi yapmıştır.

Pinciamca.com müşterilerine rakip siteler ile kıyaslandığında en ucuz olan fiyatı sunar, bu sayede oyun severler satış fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara oyun ve epin alabilmektedirler. Pinciamca.com yöneticilerinin ve çalışanlarının amacı, her gün daha fazla gelişim gösteren epin sektöründe büyük başarılara ortak olmaktır.

Pinciamca’dan Alışveriş Yapmak Güvenli mi?

Sektöre uzun yıllardır hizmet vermiş, tecrübeli ekibiyle, Türkiye genelinde oynanan çevrimiçi oyunların Epin ürünlerini satan Pinciamca, Epin sektörünün öncü sitelerinden biri olarak müşteri memnuniyetini tek gayesi haline getirmiş bir firmadır.

Sitemizden alışveriş yapmak tamamen güvenlidir. Ödeme konusunda sektörün en güvenilir ödeme kuruluşu olan PAYTR ile çalışmamız bu durumu kanıtlar niteliktedir. En ufak bir problem yaşamanız durumunda canlı destek veya Whatsapp destek hattımız üzerinden temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Ödeme yapma aşamasından, ürünü kullanma aşamasına her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız