Sepetim (0)

Menü
OYUNLAR
GİRİŞ YAP
DESTEK

İade-İptal Koşulları

Pinciamca.com’da satılan ürünlerin dijital ortamda teslim edilen tek kullanımlık ürünler olmasından ötürü iadesi veya değişimi mümkün değildir. Bunun dışındaki iade, değişim veya iptal işlemleri Pinciamca’nın kendi inisiyatifindedir.  

İade:

Pinciamca.com hesabına yüklenen bakiyelerin ve üyeliksiz verilen siparişlerin iadesi karta/banka hesabına yapılamaz. Sadece Pinciamca’nın ürünü teslim/tedarik edememesi durumunda iade karta/banka hesabına yapılabilir.

İade işlemi gün içinde yapılır ancak iade tutarının kullanıcının hesabına yansıması 1-7 iş gününü bulabilir. Bu süreci banka yönetmektedir. Pinciamca bu durumdan sorumlu tutulamaz.

 Alışveriş sonrasında herhangi bir durumda iade yapılması gerekiyorsa, iade tutarı kullanıcının site hesabına yansıtılacaktır. Üyeliksiz sipariş verilmesi durumunda kullanıcı pinciamca.com hesabı oluşturarak iadesinin hesabına yansıtılmasını talep edebilir.

Kullanıcılar Pinciamca.com a yaparken, ödeme sırasında yaşanabilecek sorunlardan ödeme firmasının sorumlu olduğunu kabul etmekle yükümlüdür. Ödemenin güvenlik gerekçesiyle iade edilmesi, güvenlik kontrolleri nedeniyle ödeme onayının geç verilmesi vb. durumlardan Pinciamca.com’u sorumlu tutamaz. 

Ek olarak aşağıda belirtilen ürünler iade kapsamı dışındadır:

Oyun lansman, yılbaşı indirimi, dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.